Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krynki

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i firmowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w Krynkach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Są to między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu znajdziesz materiał odpowiedni do specyfikacji aktualnie używanego pieca. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Krynki, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów technicznych, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krynki

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zadbać o komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, placówki firmy bądź hali produkcyjnej, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Krynkach, ale też na terenie wielu innych miejscowości w kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem w porównaniu do innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w kotłach dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania porządku w kotle, zautomatyzowany proces ogrzewania i zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Krynkach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Krynkach i okolicach, to znakomita propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto węgiel ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność proponowanych produktów sprawia, że z łatwością wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić przewóz i składowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Krynki)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki przechowaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe dane znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do magazynu lub na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krynkach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krynki

Jeśli chcesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Krynki i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które można również zamówić w licznych pozostałych regionach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu produktu w trwałych opakowaniach jego transport i magazynowanie jest komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to połączenie doskonałej jakości i znakomitych parametrów z atrakcyjną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego postawiliśmy na wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i dysponującego poważanymi certyfikatami jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Krynki może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Krynki - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek