Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czyżew

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w Czyżewie, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu wybierzesz opał dopasowany do możliwości dowolnego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Czyżew, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem standardu produkcji i doskonałych parametrów, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czyżew

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy lub magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Czyżewie, ale też w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego opału, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarach. Do jego największych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania porządku w piecu, zautomatyzowany proces ogrzewania oraz zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Czyżewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Czyżew i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał charakteryzował się dobrą ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór proponowanych rodzajów gwarantuje, że na pewno znajdziesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Czyżew)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne przechowywanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem lub na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Czyżewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czyżew

Jeżeli chcesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Czyżewie i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz też kupić w różnych innych miejscach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie materiału w trwałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie jest wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące przepisy i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez obciążania rodzinnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Czyżewie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Czyżew - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek