Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wasilków

Szukasz ofert na ekogroszek w Wasilkowie? Dobrze trafiłeś – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz wydajne paliwo węglowe w korzystnej cenie. W SAM-BUD-ROL od ponad 30 lat świadczymy usługi w produkcji i dostarczaniu najwyższej klasy opału, wskutek czego zdołaliśmy zdobyć uznanie tysięcy osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z różnych województw. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz przede wszystkim ekogroszek workowany, sprzedawany zarówno w mieście Wasilków, jak i różnych innych miejscach w całej Polsce. Dodatkowo, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, oferujemy różne rodzaje innowacyjnych paliw węglowych, których wysoka klasa łączy się z korzystną ceną zakupu. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wasilków

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę w Wasilkowie i okolicach to zdecydowanie opał trafiający w oczekiwania najbardziej bezkompromisowych klientów, którzy chcą postawić na zakup innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Zawarte w naszym sklepie produkty doskonale nadają się do zaopatrywania w ciepło nie tylko domów jednorodzinnych, ale też placówek o innym przeznaczeniu – biur, zakładów przemysłowych itp. Śmiało można postawić na węgiel ekogroszek w różnej wielkości piecach, mając pewność, że wytworzone ciepło zapewni prawidłową temperaturę w każdym miejscu.

To jeszcze nie wszystko! Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie dostarczać wydajny i najwyższej jakości węgiel w korzystnej cenie – koszt naszego ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych w całym kraju. Ze względu na ten fakt możesz kupić świetny, ceniony przez użytkowników i zgodny z wszelkimi wymogami towar bez naciągania domowego lub firmowego budżetu. Korzystając z dostępnego w naszym sklepie węgla zmniejszysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Wasilkowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Wasilków i okolicach odznacza się w szczególności niezwykle korzystną wartością opałową i małą ilością pozostałości wytwarzaną w trakcie spalania. Z dobrymi rezultatami można stosować nasz opał w piecach klas od 3. do 5. oraz rozwiązaniach typu ecodesign. Zaopatrując się w proponowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Całość jest pakowana w odporne na uszkodzenia, dogodne w składowaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są jednocześnie proste w przewozie. W naszym sklepie znajduje się wydajny opał w kilku wersjach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą wartością opałową, spiekalnością i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje taka sama w każdym przypadku – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wasilków)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie klasy produktów, za którą odpowiadają szanowani oraz godni zaufania dostawcy oraz dedykowane certyfikaty obecne na opakowaniach, informujące o wydajności i strukturze paliwa,

  • prosty przewóz – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w przenoszeniu do i z samochodu, co automatycznie przekłada się na sprawność dostawy prosto pod wskazany adres,

  • porządek – nasz materiał opałowy jest prosty i schludny w przechowywaniu, ze względu na umieszczenie go w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które mogą znaleźć się nie tylko w kotłowni, ale także na zewnątrz,

  • możliwość wygodnego dozowania zapewniana przez precyzyjnie określoną ilość i wagę nowoczesnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wasilkowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wasilków

W firmie SAM-BUD-ROL od wielu lat zapewniamy naszym klientom świetnej klasy paliwo, które jest polecane do domów, obiektów użytkowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz asortyment, w obrębie którego znajdziesz szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany oferowany w mieście Wasilków i okolicach, przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o potrzebach użytkowników szukających skutecznego, kompatybilnego z kotłami różnych kategorii innowacyjnego materiału opałowego.

Zakup nowoczesnego paliwa węglowego prosto od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to jednocześnie znakomity sposób na ograniczenie wydatków. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest niezwykle opłacalna, a przy tym sam materiał opałowy jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Rzecz jasna, zapewniamy nie tylko korzystny koszt opału, ale również wysoką jakość i skuteczność. Dzięki takiemu podejściu dostępny u nas ekogroszek współgra z obowiązującymi normami.

Perfekcyjnym dowodem wysokiej klasy ekogroszku sprzedawanego przez nas w mieście Wasilków są różnorodne autoryzacje, podkreślające jego odpowiednie parametry i własności. U nas masz pewność co do jakości towaru – każdy produkt ma umieszczone na opakowaniu najważniejsze dane w kwestii proporcji zawartości po spalaniu, siarki i wilgoci, wartości opałowej oraz współczynnika spiekalności (RI). Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się martwić, że w trakcie spalania będą powstawać duże ilości niebezpiecznych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła grzewczego. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie odpowiednią temperaturę w określonym budynku.

Ekogroszek Wasilków - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek