Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Augustów

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Augustów, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Będą to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu wybierzesz produkt dostosowany do możliwości dowolnego pieca. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Augustów, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych szczegółów technicznych, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Augustów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, firmy bądź dowolnego innego budynku, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Augustów, ale też w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc wytwórcą innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz węgiel ekogroszek nadaje się do spalania w piecach o dowolnej wielkości. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi możliwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła oraz utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor opału nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Augustowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Augustów i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność dostępnych rodzajów powoduje, że z łatwością kupisz najlepszy opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić transport i magazynowanie, zamówienia są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Augustów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem bądź na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Augustowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Augustów

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Augustowie i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które można także zamówić w licznych pozostałych miejscach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu materiału w trwałych opakowaniach jego transport i magazynowanie są komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej jakości i znakomitych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszystkie obowiązujące normy i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec plusów! Ekogroszek sprzedawany w mieście Augustów może być używany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej ilości pyłów i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wytwarza dymu i trujących związków.

Ekogroszek Augustów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek