Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tykocin

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w Tykocinie, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz opał dopasowany do parametrów Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Tykocin, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych szczegółów technicznych, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tykocin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie wydajne i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Tykocinie, lecz także w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako producent innowacyjnego opału, zapewniamy, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarach. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Tykocinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Tykocin i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się korzystną ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek opałowy jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór obecnych produktów gwarantuje, że na pewno znajdziesz najlepszy opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i przechowywania wszystkie produkty są umieszczane w workach o wadze 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tykocin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki przechowaniu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni czy na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tykocinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tykocin

Jeżeli planujesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Tykocin i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także zamówić w wielu innych miejscowościach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi aktualnie funkcjonującymi regulacjami i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Tykocinie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej zawartości tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Tykocin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek