Ekogroszek workowany Tykocin

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w Tykocinie, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz opał dopasowany do parametrów Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Tykocin, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych szczegółów technicznych, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Tykocin

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie wydajne i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Tykocinie, lecz także w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako producent innowacyjnego opału, zapewniamy, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarach. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Tykocinie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Tykocin i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się korzystną ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek opałowy jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór obecnych produktów gwarantuje, że na pewno znajdziesz najlepszy opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i przechowywania wszystkie produkty są umieszczane w workach o wadze 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Tykocin)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki przechowaniu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni czy na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Ekogroszek workowany w Tykocinie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Tykocin

Jeżeli planujesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Tykocin i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także zamówić w wielu innych miejscowościach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi aktualnie funkcjonującymi regulacjami i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Tykocinie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej zawartości tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Tykocin - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem