Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Supraśl

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w Supraślu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością wybierzesz opał dostosowany do specyfikacji swojego pieca. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Supraśl, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod kątem standardu produkcji i doskonałych parametrów technicznych, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Supraśl

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą postawić na komfortowe i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, firmy bądź magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Supraślu, lecz także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc wytwórcą nowoczesnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w piecach dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany proces ogrzewania, a także utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Supraślu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Supraślu i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał charakteryzował się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność oferowanych wariantów powoduje, że z łatwością znajdziesz najlepszy opał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kilogramów. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Supraśl)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w okolicy pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na workach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na posesję nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie zmierzoną masę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Supraślu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Supraśl

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Supraślu i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz też zamówić w różnych innych regionach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia materiału w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie jest proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i mającego wymagane atesty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w Supraślu może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej zawartości tlenków siarki ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Supraśl - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek