Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łomża

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w mieście Łomża, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu znajdziesz materiał odpowiedni do specyfikacji Twojego pieca. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Łomża, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych parametrów technicznych, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łomża

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, siedziby przedsiębiorstwa czy dowolnego innego budynku, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Łomża, ale również w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek nadaje się do spalania w piecach o dowolnych gabarytach. Do jego największych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania higieny w piecu, automatyczny proces dostarczania ciepła i zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Łomży

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Łomży i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał charakteryzował się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a szeroki wybór obecnych rodzajów sprawia, że na pewno znajdziesz odpowiedni materiał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i składowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łomża)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, higieniczne magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem lub na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łomży
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łomża

Jeżeli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w Łomży i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. W naszej firmie sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które można też nabyć w licznych innych miejscach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej jakości i idealnych parametrów technicznych z opłacalną ceną zakupu. Chcemy, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co zdecydowaliśmy się na wytwarzanie opału zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi przepisami i dysponującego niezbędnymi potwierdzeniami jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Łomża jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej zawartości pyłów ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Łomża - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek