Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suraż

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Suraż, przygotowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie wybierzesz opał dopasowany do parametrów swojego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Surażu, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suraż

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie domu, siedziby przedsiębiorstwa czy dowolnego innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Suraż, ale także w obrębie wielu innych miast w całej Polsce. Będąc doświadczonym wytwórcą innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania dotyczące procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek opałowy jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi łatwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania i zapewnienie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako producent i obecny w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Surażu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Surażu i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność dostępnych produktów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Suraż)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne przechowywanie – zachowanie ładu w pobliżu kotła lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do kotłowni bądź na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Surażu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suraż

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Suraż i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości opału. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też kupić w licznych innych regionach na obszarze Polski. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych workach jego przewożenie i przechowywanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Pragniemy, aby wydajne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące wytyczne i mającego wymagane certyfikaty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Surażu może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej ilości szkodliwych substancji i popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Suraż - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek