Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ciechanowiec

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w Ciechanowcu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Są to przykładowo wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością znajdziesz materiał dostosowany do możliwości posiadanego pieca. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Ciechanowiec, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem jakości i doskonałych parametrów technicznych, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ciechanowiec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą postawić na komfortowe i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa czy budynku o innym charakterze, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Ciechanowiec, ale także na terenie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Będąc producentem innowacyjnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w kotłach różnych wielkości. Do jego największych plusów możemy zaliczyć możliwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces ogrzewania i zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Ciechanowcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Ciechanowcu i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, także tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność proponowanych wariantów gwarantuje, że na pewno kupisz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i przechowywania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ciechanowiec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki zamknięciu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni lub na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ciechanowcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ciechanowiec

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Ciechanowcu i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy materiału. W naszej firmie oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz też nabyć w licznych pozostałych miastach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu opału w trwałych workach jego przewóz i składowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące przepisy i mającego wymagane poświadczenia jakości, który można zakupić bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w Ciechanowcu może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki i popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Ciechanowiec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek