Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kolno

Aby sprostać potrzebom klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Kolnie, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Są to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu znajdziesz opał dostosowany do parametrów swojego pieca. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w Kolnie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i świetnych parametrów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kolno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą postawić na wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy lub hali produkcyjnej, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Kolno, ale także na terenie wielu innych miejscowości w całym kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego opału, zapewniamy, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do spalania w kotłach różnych wielkości. Do jego kluczowych atutów można zaliczyć wsparcie dla utrzymania czystości w piecu, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania i zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Kolnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Kolno i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się korzystną ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek jest produktem opłacalnym, wydajnym, a bogaty wybór dostępnych produktów powoduje, że na pewno wybierzesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kolno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a potem do kotłowni czy na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kolnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kolno

Jeżeli chcesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Kolnie i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które można również zamówić w wielu pozostałych miejscowościach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie materiału w solidnych workach jego przewożenie i składowanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to powiązanie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co zdecydowaliśmy się na wytwarzanie opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Kolno jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Kolno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek