Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczuczyn

Chcąc sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w mieście Szczuczyn, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością wybierzesz opał dostosowany do możliwości aktualnie wykorzystywanego kotła. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w Szczuczynie, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod kątem standardu produkcji i świetnych parametrów, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczuczyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną zadbać o wydajne i opłacalne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, placówki przedsiębiorstwa czy innego budynku, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Szczuczynie, ale także w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc producentem nowoczesnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania dotyczące procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania porządku w piecu, automatyczny proces dostarczania ciepła i zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych na rynku z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Szczuczynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Szczuczynie i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał odznaczał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór dostępnych typów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz najlepszy opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szczuczyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem lub na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szczuczynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczuczyn

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Szczuczyn i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości materiału. W naszym sklepie zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz także kupić w licznych innych regionach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych workach jego przewożenie i składowanie są łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Chcemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie opału zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi normami i mającego wymagane certyfikaty jakości, który można zakupić bez obciążania domowego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec plusów! Ekogroszek dostępny w Szczuczynie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki i popiołu w procesie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Szczuczyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek