Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dąbrowa Białostocka

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w mieście Dąbrowa Białostocka, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Będą to między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz materiał odpowiedni do parametrów swojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Dąbrowa Białostocka, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod względem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dąbrowa Białostocka

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i opłacalne ogrzewanie domu, firmy bądź magazynu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Dąbrowa Białostocka, ale też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako wytwórca nowoczesnego opału, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany nadaje się do wykorzystania w kotłach dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania higieny w piecu, automatyczny mechanizm spalania i zagwarantowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako producent i wieloletni dystrybutor opału bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Dąbrowie Białostockiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Dąbrowa Białostocka i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał charakteryzował się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór oferowanych produktów sprawia, że bez problemu kupisz optymalny materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia transportu i magazynowania wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dąbrowa Białostocka)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, higieniczne przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są bezproblemowe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem czy na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dąbrowie Białostockiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dąbrowa Białostocka

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Dąbrowie Białostockiej i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także kupić w wielu innych miejscowościach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną ceną zakupu. Chcemy, aby efektywne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszystkie obowiązujące wytyczne i mającego wymagane certyfikaty jakości, który można zakupić bez obciążania domowego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Dąbrowa Białostocka może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie produkuje dużej zawartości tlenków siarki i popiołu w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Dąbrowa Białostocka - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek