Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Choroszcz

Chcesz kupić ekogroszek w mieście Choroszcz? W takim razie zachęcamy do poznania naszej oferty, która obejmuje wydajne paliwo węglowe w korzystnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie już ponad 30 lat specjalizujemy się w przetwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów opałowych, dzięki czemu zdołaliśmy zapracować na zaufanie wielu osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z całego kraju. Obecnie znajdziesz u nas przede wszystkim ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko w Choroszczy, ale także wielu pozostałych miejscowościach w kraju. Co więcej, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, udostępniamy różnorodne typy innowacyjnych materiałów opałowych, których wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną zakupu. Zachęcamy do przeanalizowania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Choroszcz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Choroszcz i pobliskich miejscowościach to niewątpliwie wybór trafiający w oczekiwania najbardziej bezkompromisowych klientów, którzy poszukują innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Dostępne w naszym asortymencie produkty doskonale nadają się do zaopatrywania w ciepło nie tylko domów jednorodzinnych, ale także placówek o innym przeznaczeniu – biur, magazynów itp. Śmiało można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnych gabarytów kotłach, z poczuciem, że wytworzone ciepło pozwoli osiągnąć odpowiednią temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszystko! Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie zapewnić Ci wydajny i najwyższej jakości węgiel w korzystnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Wobec tego możesz zaopatrzyć się w świetny, doceniany przez użytkowników i spełniający obowiązujące normy ekogroszek bez nadwyrężania rodzinnego albo służbowego budżetu. Korzystając z naszego ekogroszku ograniczysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Choroszczy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Choroszcz i okolicach charakteryzuje się w szczególności sporą liczbą produkowanych kalorii ciepła i małą ilością pozostałości wytwarzaną w trakcie wykorzystania. Z dobrym skutkiem można używać nasze materiały opałowe w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz rozwiązaniach rodzaju ecodesign. Stawiając na proponowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz materiał z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 mm. Całość jest pakowana w odporne na uszkodzenia, dogodne w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są przy tym proste w przewożeniu. Wśród naszych produktów znajdziesz wydajny ekogroszek w różnorodnych wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie liczbą dostarczanych kalorii ciepła, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedno pozostaje bez zmian – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Choroszcz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję jakości rozwiązań, którą oferują cenieni oraz sprawdzeni dostawcy, a także dedykowane atesty obecne na produkcie, informujące o wydajności oraz strukturze materiału,

  • łatwy dowóz – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany, a także szybki w przenoszeniu z i do samochodu, co jednocześnie przekłada się na szybkość dowozu prosto do klienta,

  • organizacja – dostępny u nas opał jest łatwy i schludny w magazynowaniu, dzięki umieszczeniu materiału w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które można umieścić zarówno w kotłowni, jak i na zewnątrz,

  • możliwość prostego odmierzania gwarantowana przez odpowiednio zmierzoną ilość i ciężar innowacyjnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Choroszczy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Choroszcz

W SAM-BUD-ROL od wielu lat oferujemy naszym klientom świetnej jakości paliwo, które jest polecane do domów jednorodzinnych, fabryk czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz sklep, w którym znajdziesz na przykład ekogroszek workowany dostępny w Choroszczy i okolicach, przygotowaliśmy szczególnie z myślą o potrzebach użytkowników szukających efektywnego, kompatybilnego z piecami różnych kategorii innowacyjnego paliwa węglowego.

Zamówienie innowacyjnego opału bezpośrednio od firmy, która zajmuje się także wytwórstwem, to również znakomity sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest niezwykle korzystna, a do tego sam opał jest zaliczany do grupy ekonomicznych. Naturalnie, gwarantujemy nie tylko korzystny koszt produktu, ale również wysoką jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach każdy ekogroszek opałowy jest zgodny z obowiązującymi normami.

Najlepszym potwierdzeniem świetnej klasy ekogroszku oferowanego w mieście Choroszcz są różne certyfikaty, zaświadczające jego odpowiednie szczegóły techniczne i zawartość oraz skład. U nas nie ma mowy o ryzyku – każdy produkt zawiera na opakowaniu kluczowe informacje na temat proporcji zawartości po spalaniu, siarki i wilgoci, wartości opałowej oraz współczynnika spiekalności (RI). W efekcie nie musisz się martwić, że podczas korzystania z opału będą wydzielać się duże ilości niekorzystnych substancji czy popiół, które mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zamówienie węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie wymagany poziom temperatury w swoim budynku.

Ekogroszek Choroszcz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek