Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Hajnówka

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Hajnówce, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Są to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu znajdziesz produkt dopasowany do możliwości aktualnie używanego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w Hajnówce, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Hajnówka

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu, siedziby przedsiębiorstwa bądź dowolnego innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Hajnówce, ale też w obrębie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Będąc doświadczonym wytwórcą nowoczesnego paliwa węglowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek nadaje się do wykorzystania w piecach różnych wielkości. Do jego największych atutów zalicza się między innymi możliwość utrzymania porządku w kotle, automatyczny proces ogrzewania oraz zapewnienie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Hajnówce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Hajnówce i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym, a szeroki wybór oferowanych wariantów powoduje, że z łatwością znajdziesz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia transportu i składowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Hajnówka)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, higieniczne przechowywanie – utrzymanie porządku w pobliżu kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem czy na posesję nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Hajnówce
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Hajnówka

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Hajnówce i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od opału zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które można również kupić w różnych pozostałych regionach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych opakowaniach jego transport i przechowywanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące normy i dysponującego poważanymi certyfikatami jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Hajnówce może być wykorzystany do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Hajnówka - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek