Honorujemy kartę dużej rodziny

Honorujemy kartę dużej rodziny

Od dnia 30.05.2016r. w każdym naszym oddziale udzielamy członkom rodziny wielodzietnej posiadającym Kartę Dużej Rodziny  szczególnych uprawnień : 2% zniżki do tony węgla, ekogroszku lub pelletu. Zniżka obejmuje sprzedaż detaliczną i nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać ze zniżek we wszystkich naszych oddziałach:

- Skład Opału Gogolin ul. Fabryczna 2 - Kontakt
- Skład Opału Krapkowice ul. Opolska 69A - Kontakt
- Skład Opału Kłodzko ul. Towarowa-Rampa Kolejowa - Kontakt
- Skład Opału Dzierżoniów ul. Andersa 6G - Kontakt

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia.
W praktyce Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek oraz paliwa. Obniża także koszty rachunków za usług telekomunikacyjne czy bankowe. Pozwala na tańsze przejazdy pociągami i komunikacją publiczną w wybranych miejscowościach.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski. Milionowa Karta została wydana w maju 2015 r. Karta przysługuje niezależnie od uzyskiwanych dochodów rodzinom z co najmniej trójką dzieci:

- w wieku do ukończenia 18 roku życia,
- w wieku do ukończenia 25 roku życia, w przypadku gdy dziecko uczy się w szkole lub szkole wyższej,
- bez ograniczeń wiekowych, w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności.