Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wyrzysk

Jeżeli zamierzasz kupić ekogroszek w Wyrzysku, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Nasze przedsiębiorstwo od dawna cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich dotychczasowych kontrahentów. Jest tak, ponieważ proponujemy wyłącznie najwyższej jakości ekogroszek w dobrej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy bogaty asortyment wielu gatunków ekogroszku, a także worki o różnej pojemności, co w istotny sposób pomaga w wybraniu najlepszego wariantu do swojego pieca. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować naszym klientom bardzo dobry stosunek doskonałej jakości do atrakcyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od producenta już dziś i zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do parametrów własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wyrzysk

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i zamierzasz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że generuje naprawdę dużo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zapewnić pożądaną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Podstawowym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Wyrzysku jest jego jakość. Występując w roli sprawdzonego producenta zapewniamy tylko i wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który na pewno sprosta Twoim wymaganiom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Wyrzysku lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Wyrzysku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Wyrzysku jest gwarancją niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych wariantów tego bardzo wydajnego i ekonomicznego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci dobranie odpowiedniego wariantu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się także do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany oferujemy w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę wartościowego ekogroszku w Wyrzysku i okolicach, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w korzystnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wyrzysk)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wyrzysku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wyrzysk

Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Wyrzysku i okolicach, to koniecznie zapoznaj się z ofertą składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to doskonałe rozwiązanie na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Tego typu paliwo jest niezwykle wydajne i ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od sprawdzonego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo korzystnej ceny, a także tego, że zamówiony opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz został obdarzony certyfikatami jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, iż zakupiony produkt będzie efektywnie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej wielkości. W trakcie spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co pozytywnie wpłynie na pracę kotła oraz pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Wyrzysku to nie tylko metoda na tańsze, ale także nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zapewnić sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery szkodliwych substancji. Te wszystkie atuty sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie wyróżniać się wysoką wydajnością oraz korzystną ceną.

Ekogroszek Wyrzysk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek