Ekogroszek workowany Krobia

Ekogroszek w Krobi możesz zamówić w firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Nasza marka od dawna cieszy się sporym zaufaniem wśród swoich obecnych klientów. Duży wpływ ma na to fakt, iż prezentowanej ofercie dostępny jest najwyższej klasy ekogroszek w bardzo korzystnej cenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty asortyment wielu gatunków ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co znacznie pomaga w wybraniu idealnego opału do swojego pieca. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zapewnić kontrahentom bardzo korzystny stosunek znakomitej jakości do atrakcyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od doświadczonego i godnego zaufania producenta już dziś i zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do parametrów Twojego pieca.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Krobia

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek to idealny wybór dla wymagających klientów, którzy zamierzają podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek wytwarza sporą ilość ciepła, dzięki czemu może zapewnić właściwą temperaturę w całym budynku. Podstawowym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Krobi jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, ponieważ w naszej ofercie dostępny jest wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim wymaganiom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Krobi lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Krobi

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Krobi jest gwarancją niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W asortymencie SAM-BUD-ROL dostępne są różne rodzaje tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego paliwa, dzięki temu każdy klient może znaleźć właściwy wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się także do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w opakowaniach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Krobi i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą idealnym wyborem. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z nowoczesnych;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Krobi
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Krobia

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Krobi i okolicach. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian groszku ekologicznego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to idealne rozwiązanie na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Zakup tego paliwa to bardzo ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od dobrego producenta. Da Ci to gwarancję bardzo korzystnej ceny, a także tego, iż wybrany opał spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz został obdarzony certyfikatami jakości. Dzięki temu zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że wybierasz paliwo, które będzie naprawdę efektywnie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. W trakcie spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości siarki i popiołu, co pozytywnie wpłynie na pracę kotła oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Krobi jest doskonałym wyborem nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki niemu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia toksycznych substancji. Wszystkie wyszczególnione właściwości oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie charakteryzowało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

PoniecPleszewCzerniejewoBukKsiąż Wielkopolski