Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miłosław

Ekogroszek w Miłosławiu możesz kupić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - mamy ponad 15-letnie doświadczenie na rynku. Nasza firma od dawna cieszy się sporym zaufaniem pośród swoich obecnych klientów. Wszystko dzięki temu, że mamy w ofercie tylko najwyższej jakości ekogroszek w atrakcyjnej cenie. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy bogaty wybór wielu rodzajów ekogroszku, a także worki o różnej wielkości, co w istotny sposób ułatwia wybór najlepszego opału do swojego pieca. Jako renomowany producent ekogroszku możemy zapewnić naszym klientom naprawdę atrakcyjną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku przystosowany do parametrów własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miłosław

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to idealny wybór dla wymagających klientów, którzy zamierzają podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę sporo ciepła w procesie spalania, to jest w stanie zapewnić właściwą temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Kluczową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Miłosławiu jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, ponieważ w prezentowanej ofercie dostępny jest wyłącznie węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno sprosta również Twoim wymaganiom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Miłosławiu lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Dzięki temu nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą zamówić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Miłosławiu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Miłosławiu to gwarancja najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych odmian tego bardzo wydajnego i ekonomicznego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci wybranie właściwego typu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w opakowaniach o wadze 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wartościowego ekogroszku w Miłosławiu i okolicach, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w korzystnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Miłosław)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Miłosławiu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miłosław

Asortyment SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Miłosławiu i okolicach. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to najlepsze rozwiązanie na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Kupowanie tego typu paliwa jest bardzo wydajne i ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od uznanego producenta. Da Ci to gwarancję niezwykle konkurencyjnej ceny, a także tego, iż zamówiony produkt spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że wybierasz paliwo, które będzie naprawdę efektywnie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. Podczas procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co dobrze wpłynie na pracę pieca i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Miłosławiu to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale także bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zapewnić sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia toksycznych związków. Wszystkie wymienione właściwości oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to idealny wybór do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie charakteryzowało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Miłosław - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek