Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kłecko

Ekogroszek w Kłecku możesz kupić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Nasze przedsiębiorstwo od dawna cieszy się sporym zaufaniem pośród swoich aktualnych odbiorców. Kluczowy wpływ ma na to fakt, że w naszej ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo dobrej cenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór wielu gatunków ekogroszku, a także worki o różnej pojemności, co w istotny sposób pomaga w wybraniu idealnego wariantu do swojego kotła. Jako doświadczony producent ekogroszku możemy zapewnić odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału dostosowany do wymagań Twojego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kłecko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym klientem i chcesz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to na pewno zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek generuje dużą ilość ciepła, dzięki czemu może zapewnić właściwą temperaturę w całym budynku. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Kłecku jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, ponieważ w naszej ofercie dostępny jest tylko węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Kłecku lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą kupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle dobrej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Kłecku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Kłecku to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W naszej ofercie dostępne są różne warianty tego ekonomicznego i niezwykle wydajnego paliwa, dzięki czemu każda osoba może kupić właściwy wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Kłecku i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą idealnym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kłecko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kłecku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kłecko

Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Kłecku i okolicach, to obowiązkowo sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to najlepszy sposób na to, aby znacznie zaoszczędzić na opale. Kupowanie tego typu opału niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od uznanego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo korzystną cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej klasy, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania użytkowników.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, iż dostarczony Tobie opał będzie efektywnie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej wielkości. W trakcie procesu spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co dobrze wpłynie na pracę pieca oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Kłecku jest trafionym wyborem nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki temu można zapewnić sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia toksycznych substancji. Wszystkie wyszczególnione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to najlepszy opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie charakteryzowało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Kłecko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek