Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wielichowo

Ekogroszek w Wielichowie możesz kupić w firmie SAM-BUD-ROL - mamy ponad 15-letnie doświadczenie na rynku. Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat cieszy się sporym zaufaniem pośród swoich aktualnych kontrahentów. Spory wpływ ma na to fakt, iż w naszej ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo korzystnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy bogaty wybór różnych gatunków ekogroszku, a także worki o zróżnicowanej pojemności, co w istotny sposób pomaga w wybraniu idealnego wariantu do swojego kotła. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zapewnić naszym klientom bardzo dobry stosunek znakomitej jakości do konkurencyjnej ceny na paliwo opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do wymagań Twojego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wielichowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym klientem i zamierzasz przystąpić do ogrzewania swojego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę dużo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zagwarantować pożądaną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Najważniejszą zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Wielichowie jest jego jakość. Jako rzetelny producent prezentujemy tylko i wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który z pewnością sprosta Twoim wymaganiom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Wielichowie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Dzięki temu nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą zamówić bardzo wydajny opał w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Wielichowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Wielichowie to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych odmian tego bardzo ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci dobranie właściwego wariantu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Wielichowie i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą doskonałym wyborem. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wielichowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wielichowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wielichowo

Jeśli chciałbyś kupić ekogroszek w Wielichowie i okolicach, to obowiązkowo zapoznaj się z asortymentem składu opału SAM-BUD-ROL. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to idealna metoda na to, aby znacznie zaoszczędzić na opale. Wybór tego typu paliwa niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od sprawdzonego producenta. Da Ci to gwarancję bardzo korzystnej ceny, a także tego, iż zamówiony opał spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz został wyróżniony certyfikatami jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, że dostarczony Tobie opał będzie doskonale ogrzewał pomieszczenia o dowolnej wielkości. Podczas procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na sposób działania kotła oraz pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Wielichowie to nie tylko sposób na tańsze, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia toksycznych związków. Wszystkie wyszczególnione właściwości oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie wyróżniało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Wielichowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek