Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kępno

Ekogroszek w Kępnie możesz kupić w firmie SAM-BUD-ROL - posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie na rynku. Od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem pośród swoich obecnych odbiorców. Wszystko dzięki temu, że proponujemy wyłącznie wysokiej klasy ekogroszek w dobrej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy bogaty wybór wielu gatunków ekogroszku, a także opakowania o różnej pojemności, co zdecydowanie pomaga w wybraniu idealnego wariantu do swojego kotła. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować naszym klientom bardzo korzystny stosunek doskonałej jakości do atrakcyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta już dziś i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kępno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym odbiorcą i zamierzasz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek wytwarza dużą ilość ciepła, dzięki czemu może zagwarantować właściwą temperaturę w całym budynku. Istotną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Kępnie jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, dlatego w naszej ofercie dostępny jest tylko węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno sprosta również Twoim oczekiwaniom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Kępnie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Kępnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Kępnie to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych odmian tego bardzo ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci znalezienie właściwego wariantu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany występuje także w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Kępnie i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą doskonałym wyborem. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kępno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kępnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kępno

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Kępnie i okolicach, to obowiązkowo zapoznaj się z asortymentem składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to idealna metoda na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Wybór tego opału to bardzo ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Da Ci to gwarancję niezwykle korzystnej ceny, a także tego, że zamówiony produkt spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz został obdarzony certyfikatami jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż zamówiony produkt będzie doskonale ogrzewał budynek dowolnej wielkości. Podczas spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co pozytywnie wpłynie na sposób działania pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Kępnie jest trafionym wyborem nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki niemu można zagwarantować sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania duszącego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia toksycznych substancji. Wszystkie wymienione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to najlepszy opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie wyróżniało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Kępno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek