Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Środa Wielkopolska

Jeżeli zamierzasz kupić ekogroszek w Środzie Wielkopolskiej, skorzystaj z naszego ponad 30-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat cieszy się ogromnym zaufaniem pośród swoich obecnych kontrahentów. Niewątpliwy wpływ ma na to fakt, że w prezentowanej ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo przystępnej cenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment wielu gatunków ekogroszku, co zdecydowanie ułatwia wybór idealnego opału do swojego kotła czy pieca. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zapewnić odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś zamów rodzaj ekogroszku dopasowany do parametrów Twojego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Środa Wielkopolska

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym klientem i zamierzasz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek dzięki temu, że generuje naprawdę sporo ciepła podczas spalania, jest w stanie zapewnić optymalną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Środzie Wielkopolskiej jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, dzięki czemu w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko ekogroszek, który jest zgodny z wszystkimi normami jakości węgla i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Środzie Wielkopolskiej lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi potencjalni i obecni klienci mogą kupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Środzie Wielkopolskiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas w Środzie Wielkopolskiej ekogroszek workowany to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W naszym asortymencie dostępne są różne rodzaje tego ekonomicznego i wyjątkowo wydajnego paliwa, dzięki temu każda osoba może wybrać odpowiedni wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 5 do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Środzie Wielkopolskiej i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Środa Wielkopolska)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Środzie Wielkopolskiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Środa Wielkopolska

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Środzie Wielkopolskiej i okolicach, to koniecznie sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów ekogroszku, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to najlepszy sposób na to, aby znacznie zaoszczędzić na opale. Wybór tego opału to bardzo ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo niską cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania odbiorców.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że dostarczony Tobie opał będzie skutecznie ogrzewał budynek dowolnej wielkości. W trakcie spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłu, co pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu zapewniając wieloletnią bezawaryjną pracę kotła.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Środzie Wielkopolskiej jest trafionym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki niemu można zagwarantować sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dokuczliwego, dymu oraz wydalania do atmosfery nadmiernej ilości toksycznych substancji. Te wszystkie właściwości sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie wyróżniać się wysoką wydajnością oraz korzystną ceną.

Ekogroszek Środa Wielkopolska - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek