Ekogroszek workowany Środa Wielkopolska

Jeżeli zamierzasz kupić ekogroszek w Środzie Wielkopolskiej, skorzystaj z naszego ponad 30-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat cieszy się ogromnym zaufaniem pośród swoich obecnych kontrahentów. Niewątpliwy wpływ ma na to fakt, że w prezentowanej ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo przystępnej cenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment wielu gatunków ekogroszku, co zdecydowanie ułatwia wybór idealnego opału do swojego kotła czy pieca. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zapewnić odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś zamów rodzaj ekogroszku dopasowany do parametrów Twojego pieca.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Środa Wielkopolska

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym klientem i zamierzasz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek dzięki temu, że generuje naprawdę sporo ciepła podczas spalania, jest w stanie zapewnić optymalną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Środzie Wielkopolskiej jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, dzięki czemu w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko ekogroszek, który jest zgodny z wszystkimi normami jakości węgla i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Środzie Wielkopolskiej lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi potencjalni i obecni klienci mogą kupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Środzie Wielkopolskiej

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas w Środzie Wielkopolskiej ekogroszek workowany to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W naszym asortymencie dostępne są różne rodzaje tego ekonomicznego i wyjątkowo wydajnego paliwa, dzięki temu każda osoba może wybrać odpowiedni wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 5 do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Środzie Wielkopolskiej i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Środa Wielkopolska)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Środzie Wielkopolskiej
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Środa Wielkopolska

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Środzie Wielkopolskiej i okolicach, to koniecznie sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów ekogroszku, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to najlepszy sposób na to, aby znacznie zaoszczędzić na opale. Wybór tego opału to bardzo ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo niską cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania odbiorców.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że dostarczony Tobie opał będzie skutecznie ogrzewał budynek dowolnej wielkości. W trakcie spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłu, co pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu zapewniając wieloletnią bezawaryjną pracę kotła.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Środzie Wielkopolskiej jest trafionym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki niemu można zagwarantować sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dokuczliwego, dymu oraz wydalania do atmosfery nadmiernej ilości toksycznych substancji. Te wszystkie właściwości sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie wyróżniać się wysoką wydajnością oraz korzystną ceną.

Ekogroszek Środa Wielkopolska - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem