Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pleszew

Ekogroszek w Pleszewie możesz zamówić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Nasze przedsiębiorstwo od dawna cieszy się sporym zaufaniem pośród swoich dotychczasowych klientów. Niewątpliwy wpływ ma na to fakt, że prezentowanej ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo dobrej cenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty wybór różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o różnej wielkości, co w istotny sposób ułatwia wybór idealnego opału do swojego kotła. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zapewnić naszym odbiorcom bardzo dobry stosunek znakomitej jakości do konkurencyjnej ceny na paliwo opałowe. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od producenta już dziś i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku przystosowany do parametrów własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pleszew

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym klientem i chcesz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to z pewnością zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę dużo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zapewnić właściwą temperaturę w ogrzewanym budynku. Najważniejszą zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Pleszewie jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, dlatego w naszej ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim oczekiwaniom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Pleszewie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Dzięki temu nasi potencjalni i obecni klienci mogą zakupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Pleszewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Pleszewie to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W naszej ofercie występują różne gatunki tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki czemu każda osoba może zamówić idealny wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się także do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Pleszewie i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w korzystnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pleszew)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pleszewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pleszew

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Pleszewie i okolicach, to obowiązkowo zapoznaj się z asortymentem składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to doskonała metoda na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego typu paliwa jest bardzo wydajne i ekonomiczne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od sprawdzonego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo niską cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania użytkowników.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że zakupiony produkt będzie doskonale ogrzewał pomieszczenia o dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co korzystnie wpłynie na pracę pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Pleszewie jest doskonałym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej eko. Dzięki temu można zapewnić sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych substancji. Wszystkie wyszczególnione parametry oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie charakteryzowało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Pleszew - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek