Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sulmierzyce

Jeżeli zamierzasz kupić ekogroszek w Sulmierzycach, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasza marka od wielu lat cieszy się ogromnym zaufaniem pośród swoich aktualnych klientów. Spory wpływ ma na to fakt, iż w naszej ofercie dostępny jest najwyższej klasy ekogroszek w bardzo konkurencyjnej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy bogaty wybór różnych gatunków ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co zdecydowanie pomaga w wyborze idealnego wariantu do swojego kotła. Jako renomowany producent ekogroszku możemy zagwarantować naszym klientom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku przystosowany do parametrów własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sulmierzyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to świetny opał dla wymagających klientów, którzy chcą podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę dużo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zapewnić właściwą temperaturę w ogrzewanym budynku. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Sulmierzycach jest jego jakość. Występując w roli znanego producenta oferujemy tylko węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Sulmierzycach lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom naprawdę dobry i wydajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Sulmierzycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Sulmierzycach to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych odmian tego bardzo ekonomicznego oraz wydajnego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci znalezienie właściwego wariantu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Sulmierzycach i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą idealnym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sulmierzyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sulmierzycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sulmierzyce

Asortyment SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie najlepszym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Sulmierzycach i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to najlepsza metoda na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Zakup tego paliwa to bardzo ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od sprawdzonego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo korzystną cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej klasy, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania odbiorców.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę dobrze ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. W trakcie spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co dobrze wpłynie na obsługę kotła oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Sulmierzycach to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zapewnić sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania duszącego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych związków. Wszystkie wymienione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to najlepszy opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie wyróżniało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Sulmierzyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek