Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarnków

Jeżeli chciałbyś kupić ekogroszek w Czarnkowie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Od wielu lat cieszymy się sporym zaufaniem wśród swoich obecnych odbiorców. Spory wpływ ma na to fakt, że w przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo przystępnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy szeroki asortyment wielu gatunków ekogroszku, a także opakowania o różnej pojemności, co zdecydowanie ułatwia wybranie najlepszego opału do swojego kotła. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zapewnić naszym odbiorcom bardzo korzystny stosunek znakomitej jakości do atrakcyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od producenta już teraz i zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dostosowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarnków

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to świetny opał dla wymagających klientów, którzy chcą podejść do tematu ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek wytwarza dużą ilość ciepła, dzięki czemu może stworzyć odpowiednią temperaturę w całym budynku. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Czarnkowie jest jego jakość. Jako sprawdzony producent prezentujemy tylko węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który na pewno sprosta Twoim wymaganiom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Czarnkowie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zapewnić naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Czarnkowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Czarnkowie to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W naszej ofercie występują różne warianty tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego paliwa, dzięki temu każdy klient może wybrać właściwy wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w opakowaniach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Czarnkowie i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą doskonałym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Czarnków)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Czarnkowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czarnków

Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Czarnkowie i okolicach, to obowiązkowo zapoznaj się z ofertą składu opału SAM-BUD-ROL. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to świetne rozwiązanie na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego typu paliwa niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Da Ci to gwarancję niezwykle konkurencyjnej ceny, a także tego, że wybrany opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że dostarczony Tobie opał będzie efektywnie ogrzewał budynek dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co dobrze wpłynie na sposób funkcjonowania pieca i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Czarnkowie to nie tylko metoda na ekonomiczne, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zapewnić sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery toksycznych związków. Wymienione wyżej zalety sprawiają, że ekogroszek to doskonały surowiec, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie cechować się wysoką wydajnością oraz konkurencyjną ceną.

Ekogroszek Czarnków - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek