Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zagórów

Ekogroszek w Zagórowie możesz kupić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Od wielu lat cieszymy się wielkim zaufaniem wśród swoich obecnych odbiorców. Istotny wpływ ma na to fakt, że prezentowanej ofercie dostępny jest najwyższej jakości ekogroszek w bardzo konkurencyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy bogaty asortyment różnych gatunków ekogroszku, a także worki o zróżnicowanej wielkości, co znacznie pomaga w wybraniu idealnego opału do swojego pieca. Jako wieloletni producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dopasowany do parametrów własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zagórów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym klientem i zamierzasz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to na pewno zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę sporo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zapewnić właściwą temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Zagórowie jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, dlatego w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Zagórowie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom rzeczywiście dobry i wydajny opał w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Zagórowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Zagórowie jest gwarancją wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych gatunków tego niezwykle ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci wybranie właściwego typu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się także do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany oferujemy w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Zagórowie i okolicach, to nasz asortyment na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zagórów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zagórowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zagórów

Jeśli chciałbyś kupić ekogroszek w Zagórowie i okolicach, to koniecznie sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo jest bardzo ekonomiczne i wydajne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od uznanego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo korzystnej ceny, a także tego, iż wybrany opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz został wyróżniony certyfikatami jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, iż dostarczony Tobie opał będzie skutecznie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej wielkości. W trakcie procesu spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co pozytywnie wpłynie na obsługę pieca oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Zagórowie to nie tylko metoda na tańsze, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zapewnić sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania duszącego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia szkodliwych związków. Te wszystkie zalety sprawiają, że ekogroszek to doskonały surowiec, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie odznaczać się konkurencyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Zagórów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek