Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dolsk

Ekogroszek w Dolsku możesz kupić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Nasze przedsiębiorstwo od dawna cieszy się sporym zaufaniem pośród swoich obecnych kontrahentów. Niewątpliwy wpływ ma na to fakt, że w przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo przystępnej cenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co znacznie pomaga w wybraniu najlepszego opału do swojego pieca. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zagwarantować naszym klientom naprawdę korzystną ofertę z świetnym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta już dziś i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do parametrów Twojego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dolsk

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym klientem i zamierzasz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę dużo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w ogrzewanym budynku. Kluczową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Dolsku jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to znany producent, dlatego w naszej ofercie dostępny jest wyłącznie węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Dolsku lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom rzeczywiście dobry i wydajny produkt w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Dolsku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Dolsku jest gwarancją wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W naszym asortymencie dostępne są różne rodzaje tego ekonomicznego i niezwykle wydajnego paliwa, dzięki czemu każda osoba może wybrać odpowiedni wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany występuje także w opakowaniach o wadze 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę dobrego ekogroszku w Dolsku i okolicach, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dolsk)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dolsku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dolsk

Jeżeli chciałbyś kupić ekogroszek w Dolsku i okolicach, to obowiązkowo zapoznaj się z ofertą składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Tego typu paliwo jest bardzo ekonomiczne i wydajne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od dobrego producenta. Da Ci to gwarancję bardzo korzystnej ceny, a także tego, iż wybrany opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Dzięki temu wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę efektywnie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co korzystnie wpłynie na pracę kotła i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Dolsku to nie tylko metoda na ekonomiczne, ale również nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zapewnić sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery toksycznych substancji. Wszystkie wymienione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to najlepszy opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie charakteryzowało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Dolsk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek