Ekogroszek workowany Nowe Skalmierzyce

Jeśli chciałbyś zamówić ekogroszek w Nowych Skalmierzycach, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasza marka od wielu lat cieszy się sporym zaufaniem wśród swoich aktualnych kontrahentów. Jest tak, ponieważ proponujemy wyłącznie najwyższej klasy ekogroszek w atrakcyjnej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy bogaty wybór różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co w istotny sposób ułatwia wybranie idealnego wariantu do swojego pieca. Jako doświadczony producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dopasowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Nowe Skalmierzyce

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i zamierzasz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to na pewno zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek generuje sporą ilość ciepła, dzięki czemu może stworzyć optymalną temperaturę w całym budynku. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Nowych Skalmierzycach jest jego jakość. Jako znany producent oferujemy tylko węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Nowych Skalmierzycach lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Dzięki temu nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą kupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Nowych Skalmierzycach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Nowych Skalmierzycach jest gwarancją wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych wariantów tego bardzo wydajnego i ekonomicznego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci dobranie właściwego wariantu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę dobrego ekogroszku w Nowych Skalmierzycach i okolicach, to nasz asortyment na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Nowych Skalmierzycach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Nowe Skalmierzyce

Jeśli chciałbyś kupić ekogroszek w Nowych Skalmierzycach i okolicach, to obowiązkowo sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów groszku ekologicznego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to świetne rozwiązanie na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo jest bardzo wydajne i ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania odbiorców.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Dzięki temu zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę dobrze ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. W trakcie spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości siarki i popiołu, co korzystnie wpłynie na pracę pieca oraz pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Nowych Skalmierzycach to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale także bardziej ekologiczne ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zapewnić sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery szkodliwych związków. Wszystkie wyszczególnione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to doskonały opał do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie charakteryzowało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

BojanowoRawiczLesznoRychwałOdolanów