Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Skalmierzyce

Jeśli chciałbyś zamówić ekogroszek w Nowych Skalmierzycach, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasza marka od wielu lat cieszy się sporym zaufaniem wśród swoich aktualnych kontrahentów. Jest tak, ponieważ proponujemy wyłącznie najwyższej klasy ekogroszek w atrakcyjnej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy bogaty wybór różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co w istotny sposób ułatwia wybranie idealnego wariantu do swojego pieca. Jako doświadczony producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dopasowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Skalmierzyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i zamierzasz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to na pewno zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek generuje sporą ilość ciepła, dzięki czemu może stworzyć optymalną temperaturę w całym budynku. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Nowych Skalmierzycach jest jego jakość. Jako znany producent oferujemy tylko węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Nowych Skalmierzycach lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Dzięki temu nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą kupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Nowych Skalmierzycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Nowych Skalmierzycach jest gwarancją wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych wariantów tego bardzo wydajnego i ekonomicznego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci dobranie właściwego wariantu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę dobrego ekogroszku w Nowych Skalmierzycach i okolicach, to nasz asortyment na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowe Skalmierzyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowych Skalmierzycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Skalmierzyce

Jeśli chciałbyś kupić ekogroszek w Nowych Skalmierzycach i okolicach, to obowiązkowo sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to świetne rozwiązanie na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo jest bardzo wydajne i ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania odbiorców.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Dzięki temu zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę dobrze ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. W trakcie spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na pracę pieca oraz pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Nowych Skalmierzycach to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale także nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zapewnić sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery szkodliwych związków. Wszystkie wyszczególnione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to doskonały opał do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie charakteryzowało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Nowe Skalmierzyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek