Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kalisz

W SAM-BUD-ROL od lat dostarczamy workowany ekogroszek mieszkańcom Kalisza i wielu innych miast na terenie całej Polski. Jako jego producent przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę obejmującą wyłącznie wysokokaloryczny opał o znakomitej wartości energetycznej, niskiej zawartości podziarna i doskonałej zdolności spiekania przy jednoczesnej minimalizacji ilości powstającego popiołu. W dostępnym asortymencie znajdziesz zarówno tanie paliwa, jak i węgiel o wysokiej mocy, dzięki którym z łatwością ogrzejesz posiadany budynek i zaoszczędzisz pieniądze. Co więcej, ekogroszek, którego cena jest jedną z najbardziej konkurencyjną na rynku, jest odpowiedni do wielu rodzajów pieców i kotłów. Poznaj szczegóły oferty.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kalisz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Zastosowanie odpowiedniego opału jest kluczowe, aby ogrzać budynek, jednocześnie nie narażając się na straty finansowe. Z pomocą przychodzi firma SAM-BUD-ROL oferująca tani ekogroszek workowany na terenie Kalisza i okolic. Jako wieloletni producent cieszymy się zaufaniem klientów na terenie całego kraju, którym dostarczamy wysokiej jakości paliwo w jednej z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku.

Oferowany węgiel typu ekogroszek dostępny w Kaliszu wyróżnia się jakością potwierdzoną certyfikatami i jest przeznaczony zarówno do kotłów klasy 3, 4 i 5, jak i nowoczesnych pieców ecodesign. W naszym asortymencie nie zabrakło także wielu rodzajów opału, spośród których z łatwością wybierzesz ten odpowiedni. Gwarantujemy nie tylko tani ekogroszek najlepszej klasy, ale także profesjonalne doradztwo i pomoc w zakupach.

Najlepszy ekogroszek w Kaliszu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Szukasz węgla typu ekogroszek w Kaliszu i okolicach? Zachęcamy do skorzystania z oferty SAM-BUD-ROL – firmy, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości paliwa na terenie całego kraju. W trakcie działalności udało nam się zdobyć zaufanie tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych, którzy docenili oferowane paliwo za jego doskonałe parametry. Właściwa spiekalność, brak zanieczyszczeń oraz jakiegokolwiek podziarna i miału czy odpowiednia suchość opału gwarantują, że z łatwością ogrzejesz przy jego użyciu każdy, nawet największy budynek. Aby zapewnić Ci satysfakcję z zakupu, nasz zespół nieustannie kontroluje proces produkcji, upewniając się, że gotowy produkt wyróżnia się znakomitymi parametrami. Potwierdzeniem jakości ekogroszku w atrakcyjnej cenie jest certyfikat dołączany do każdego zamówienia.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kalisz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Czystość składowania – oferowany węgiel typu ekogroszek jest pakowany i szczelnie zamykany w workach foliowych, które skutecznie zapobiegają zanieczyszczaniu pomieszczenia i podwórka oraz ułatwiają dozowanie odpowiedniej ilości paliwa.

  • Gwarancja jakości – dostępny ekogroszek workowany pochodzi od renomowanego producenta, a na jego opakowaniu umieszczono dane marki i szczegółowe parametry opału. W przypadku niezgodności opisu z zawartością masz możliwość zgłoszenia reklamacji.

  • Łatwość transportu i dozowania – workowany ekogroszek jest bezproblemowy w przewożeniu i przenoszeniu z samochodu dostawczego na posesję, a ilość paliwa zamknięta w opakowaniu bez problemu mieści się w zbiorniku opału.

  • Gwarancja granulacji – węgiel ma odpowiednie uziarnienie, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji jest wolny od podziarna.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kaliszu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kalisz

Spełniając oczekiwania naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy bogaty wybór ekogroszku dostępnego w Kaliszu i okolicach, który doskonale sprawdzi się w przypadku różnego typu kotłów. Z powodzeniem możesz stosować go zarówno w nowoczesnych piecach, jak i ich starszych odpowiednikach – bez względu na rodzaj urządzenia opał zagwarantuje energię odpowiednią do ogrzania całego budynku i ciepło, które utrzyma się w pomieszczeniach przez długi czas. W trakcie wyboru taniego ekogroszku zwróć przede wszystkim uwagę na jego parametry. Jednym z najpopularniejszych produktów jest węgiel Power Max stworzony specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientach. Paliwo o doskonałych właściwościach powinno być stosowane w kotłach 5. klasy. Z kolei jego odpowiedniki w wersji Classic czy Ecodesign z powodzeniem sprawdzą się w piecach klasy 3. i 4.

Dlaczego warto zdecydować się na nowoczesne paliwo węglowe? Ekogroszek może pochwalić się wieloma zaletami, wśród których nie zabrakło przede wszystkim wygody. Ogrzewając dom naturalnym paliwem, nie musisz codziennie uzupełniać zbiornika, ponieważ wszystko odbywa się automatycznie – wystarczy co kilka dni napełnić podajnik, aby piec zajął się całą resztą. Nie bez znaczenia jest również bezpieczeństwo dla środowiska. Ekogroszek, którego jesteśmy producentem, obniża emisję zanieczyszczeń przedostających się do powietrza. Paliwo jest także niezwykle ekonomiczne i szacuje się, że zwrot kosztów poniesionych na zakup odpowiedniego pieca zwraca się nawet w ciągu pierwszych lat.

Masz pytania na temat taniego ekogroszku workowanego dostępnego w Kaliszu? A może potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego rodzaju węgla? Zapraszamy do kontaktu – zespół SAM-BUD-ROL nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji.

Ekogroszek Kalisz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek