Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzemeszno

Ekogroszek w Trzemesznie możesz kupić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - mamy ponad 15-letnie doświadczenie na rynku. Od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem pośród swoich dotychczasowych kontrahentów. Wszystko dzięki temu, że proponujemy wyłącznie najwyższej jakości ekogroszek w przystępnej cenie. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy bogaty wybór różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej wielkości, co w istotny sposób pomaga w wybraniu idealnego opału do swojego kotła. Jako wieloletni producent ekogroszku możemy zapewnić odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z świetnym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od doświadczonego i godnego zaufania producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do parametrów Twojego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzemeszno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym klientem i chcesz podejść do ogrzewania swojego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek generuje dużą ilość ciepła, dzięki czemu może zapewnić właściwą temperaturę w całym budynku. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Trzemesznie jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, oferujący wydajny ekogroszek wysokiej jakości - w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Trzemesznie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom naprawdę dobry i wydajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Trzemesznie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Trzemesznie to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych gatunków tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci dobranie odpowiedniego wariantu do swojego pieca. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Trzemesznie i okolicach, to nasz asortyment na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Trzemeszno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Trzemesznie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzemeszno

Asortyment SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Trzemesznie i okolicach. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to idealna metoda na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Kupowanie tego typu opału jest niezwykle wydajne i ekonomiczne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od dobrego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo korzystnej ceny, a także tego, iż zamówiony produkt spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz został wyróżniony certyfikatami jakości. Sprawia to, że wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że wybierasz paliwo, które będzie naprawdę dobrze ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co dobrze wpłynie na sposób działania pieca oraz pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Trzemesznie jest dobrym wyborem nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej eko. Dzięki niemu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych substancji. Te wszystkie kwestie sprawiają, że ekogroszek to najlepszy surowiec, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie odznaczać się atrakcyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Trzemeszno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek