Ekogroszek workowany Kleczew

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek w Klęczewie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat cieszy się sporym zaufaniem wśród swoich obecnych odbiorców. Jest tak, ponieważ mamy w ofercie wyłącznie wysokiej jakości ekogroszek w atrakcyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób stworzyliśmy szeroki asortyment różnych gatunków ekogroszku, a także opakowania o różnej wielkości, co w istotny sposób pomaga w wyborze idealnego wariantu do swojego pieca. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zapewnić naszym odbiorcom bardzo dobry stosunek wysokiej jakości do konkurencyjnej ceny na paliwo opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta już teraz i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku przystosowany do parametrów Twojego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kleczew

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i chcesz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek wytwarza sporą ilość ciepła, dzięki czemu może zagwarantować optymalną temperaturę w całym budynku. Istotnym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Klęczewie jest jego jakość. Występując w roli renomowanego producenta zapewniamy wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Klęczewie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym klientom rzeczywiście dobry i wydajny opał w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Klęczewie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Klęczewie to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W naszej ofercie występują różne gatunki tego ekonomicznego i niezwykle wydajnego paliwa, dzięki temu każda osoba może zamówić odpowiedni wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę wartościowego ekogroszku w Klęczewie i okolicach, to nasz asortyment na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w korzystnej cenie!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na worku. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Klęczewie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kleczew

Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Klęczewie i okolicach, to obowiązkowo zapoznaj się z asortymentem składu opału SAM-BUD-ROL. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby znacznie zaoszczędzić na opale. Wybór tego typu opału niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od dobrego producenta. Da Ci to gwarancję niezwykle korzystnej ceny, a także tego, iż wybrany opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż dostarczony Tobie opał będzie skutecznie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej powierzchni. W trakcie spalania nie dojdzie do produkcji dużej ilości siarki i popiołu, co pozytywnie wpłynie na sposób funkcjonowania kotła oraz pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Klęczewie to nie tylko metoda na tańsze, ale również nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zagwarantować sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery szkodliwych substancji. Wszystkie wymienione właściwości oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie charakteryzowało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Paweł -

Świetna firma!

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

ŚlesinZłotówCzempińGołańczMikstat