Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrzeszów

Ekogroszek w Ostrzeszowie możesz zamówić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Od wielu lat cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród swoich obecnych klientów. Ogromny wpływ ma na to fakt, iż w naszej ofercie dostępny jest najwyższej klasy ekogroszek w bardzo przystępnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób stworzyliśmy bogaty asortyment wielu gatunków ekogroszku, a także worki o różnej pojemności, co w istotny sposób ułatwia wybór najlepszego wariantu do swojego pieca. Jako renomowany producent ekogroszku możemy zapewnić odbiorcom naprawdę atrakcyjną ofertę z świetnym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dopasowany do wymagań własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrzeszów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i chcesz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to na pewno zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę dużo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Istotną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Ostrzeszowie jest jego jakość. Jako znany producent oferujemy tylko i wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Ostrzeszowie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą kupić bardzo wydajny opał w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Ostrzeszowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Ostrzeszowie jest gwarancją niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W asortymencie SAM-BUD-ROL dostępne są różne rodzaje tego wyjątkowo wydajnego i ekonomicznego paliwa, dzięki czemu każda osoba może znaleźć idealny wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę dobrego ekogroszku w Ostrzeszowie i okolicach, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ostrzeszów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ostrzeszowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrzeszów

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie najlepszym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Ostrzeszowie i okolicach. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to idealne rozwiązanie na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo jest bardzo wydajne i ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo korzystną cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania odbiorców.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. W ten sposób zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę dobrze ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. W trakcie spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości pyłów i popiołu, co dobrze wpłynie na obsługę pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Ostrzeszowie jest doskonałym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej eko. Dzięki temu można zapewnić sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery toksycznych związków. Wyszczególnione wyżej cechy sprawiają, że ekogroszek to doskonały surowiec, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie cechować się konkurencyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Ostrzeszów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek