Ekogroszek workowany Nekla

Ekogroszek w Nekli możesz zamówić w firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Od wielu lat cieszymy się wielkim zaufaniem pośród swoich obecnych odbiorców. Niewątpliwy wpływ ma na to fakt, iż prezentowanej ofercie dostępny jest wysokiej klasy ekogroszek w bardzo konkurencyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób stworzyliśmy szeroki wybór wielu gatunków ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wybranie idealnego opału do swojego pieca. Jako doświadczony producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę atrakcyjną ofertę z świetnym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Nekla

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym klientem i chcesz podejść do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to na pewno zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek produkuje dużą ilość ciepła, dzięki czemu może zapewnić odpowiednią temperaturę w całym budynku. Najważniejszą zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Nekli jest jego jakość. Występując w roli renomowanego producenta prezentujemy wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który na pewno spełni Twoje wymagania.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Nekli lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Nekli

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Nekli to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych wariantów tego bardzo wydajnego i ekonomicznego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci wybranie właściwego typu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę wartościowego ekogroszku w Nekli i okolicach, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Nekla)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy niezwykle precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z nowoczesnych;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Nekli
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Nekla

Asortyment SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Nekli i okolicach. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to świetne rozwiązanie na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Kupowanie tego typu paliwa niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo niską cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej klasy, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania odbiorców.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, że dostarczony Tobie opał będzie doskonale ogrzewał budynek dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji dużej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na pracę pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Nekli to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych związków. Wszystkie wymienione właściwości oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to doskonały opał do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie wyróżniało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Nekla - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem