Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gostyń

Ekogroszek w Gostyniu możesz zamówić w firmie SAM-BUD-ROL - posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie na rynku. Nasza marka od dawna cieszy się dużym zaufaniem pośród swoich obecnych odbiorców. Wszystko dzięki temu, że mamy w ofercie tylko wysokiej klasy ekogroszek w dobrej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy szeroki asortyment różnych rodzajów ekogroszku, a także worki o różnej wielkości, co w istotny sposób ułatwia wybór idealnego opału do swojego pieca. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować naszym odbiorcom bardzo korzystny stosunek wysokiej jakości do atrakcyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od doświadczonego i godnego zaufania producenta już teraz i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dostosowany do wymagań Twojego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gostyń

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym klientem i chcesz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek produkuje sporą ilość ciepła, dzięki czemu może stworzyć odpowiednią temperaturę w całym budynku. Kluczowym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Gostyniu jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to znany producent, dlatego w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim wymaganiom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Gostyniu lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zapewnić naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom rzeczywiście dobry i wydajny produkt w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Gostyniu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Gostyniu to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W naszym asortymencie dostępne są różne gatunki tego wyjątkowo wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki czemu każdy klient może wybrać idealny wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Gostyniu i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gostyń)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gostyniu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gostyń

Asortyment SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Gostyniu i okolicach. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego paliwa to bardzo ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od uznanego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim opał najwyższej klasy, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania odbiorców.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz został obdarzony certyfikatami jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, iż dostarczony Tobie opał będzie doskonale ogrzewał budynek dowolnej wielkości. W trakcie spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co dobrze wpłynie na sposób funkcjonowania kotła i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Gostyniu jest trafionym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki temu można zapewnić sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia szkodliwych substancji. Wszystkie wymienione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to idealny wybór do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie wyróżniało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Gostyń - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek