Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kórnik

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek w Kórniku, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem wśród swoich dotychczasowych kontrahentów. Znaczący wpływ ma na to fakt, iż w przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo dobrej cenie. Dla naszych klientów stworzyliśmy szeroki asortyment wielu gatunków ekogroszku, a także worki o zróżnicowanej wielkości, co w istotny sposób pomaga w wyborze idealnego wariantu do swojego kotła. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zapewnić naszym klientom bardzo dobry stosunek wysokiej jakości do konkurencyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dostosowany do wymagań Twojego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kórnik

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to doskonały opał dla wymagających klientów, którzy zamierzają podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że generuje naprawdę dużo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Podstawowym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Kórniku jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, ponieważ w naszej ofercie dostępny jest tylko węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Kórniku lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Kórniku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Kórniku jest gwarancją najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W naszej ofercie występują różne gatunki tego wyjątkowo wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki temu każda osoba może kupić idealny wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany oferujemy w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę dobrego ekogroszku w Kórniku i okolicach, to nasz asortyment z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kórnik)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kórniku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kórnik

Asortyment SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Kórniku i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to najlepsza metoda na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Tego typu paliwo niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Da Ci to gwarancję niezwykle konkurencyjnej ceny, a także tego, że wybrany produkt spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Dzięki temu wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę skutecznie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. W trakcie spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co dobrze wpłynie na obsługę kotła i pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Kórniku to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia szkodliwych substancji. Wymienione wyżej zalety sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie odznaczać się wysoką wydajnością oraz atrakcyjną ceną.

Ekogroszek Kórnik - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek