Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jaraczewo

Ekogroszek w Jaraczewie możesz kupić w firmie SAM-BUD-ROL - posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Nasza marka od wielu lat cieszy się sporym zaufaniem pośród swoich aktualnych klientów. Ogromny wpływ ma na to fakt, iż w naszej ofercie dostępny jest wysokiej klasy ekogroszek w bardzo konkurencyjnej cenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment wielu rodzajów ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej wielkości, co zdecydowanie pomaga w wyborze idealnego wariantu do swojego kotła. Jako wieloletni producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę atrakcyjną ofertę z świetnym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od producenta już teraz i zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do wymagań własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jaraczewo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym odbiorcą i chcesz podejść do ogrzewania swojego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to na pewno zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek wytwarza sporą ilość ciepła, dzięki czemu może zapewnić odpowiednią temperaturę w całym budynku. Najważniejszą zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Jaraczewie jest jego jakość. Występując w roli sprawdzonego producenta zapewniamy tylko i wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który z pewnością sprosta Twoim wymaganiom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Jaraczewie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Jaraczewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Jaraczewie to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W asortymencie SAM-BUD-ROL dostępne są różne gatunki tego ekonomicznego i wyjątkowo wydajnego opału, dzięki temu każda osoba może kupić właściwy wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany występuje także w opakowaniach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Jaraczewie i okolicach, to nasz asortyment na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jaraczewo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jaraczewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jaraczewo

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Jaraczewie i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Kupowanie tego typu paliwa niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od uznanego producenta. Da Ci to gwarancję niezwykle konkurencyjnej ceny, a także tego, iż wybrany produkt spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż zamówiony produkt będzie skutecznie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej wielkości. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji dużej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na obsługę kotła oraz pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Jaraczewie to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zagwarantować sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery toksycznych związków. Wymienione wyżej właściwości sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie charakteryzować się wysoką wydajnością oraz konkurencyjną ceną.

Ekogroszek Jaraczewo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek