Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żerków

Jeśli zamierzasz kupić ekogroszek w Żerkowie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Od wielu lat cieszymy się sporym zaufaniem pośród swoich dotychczasowych kontrahentów. Jest tak, ponieważ proponujemy tylko wysokiej jakości ekogroszek w korzystnej cenie. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy szeroki asortyment różnych rodzajów ekogroszku, a także worki o zróżnicowanej wielkości, co w istotny sposób ułatwia wybranie najlepszego opału do swojego kotła. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować naszym klientom bardzo korzystny stosunek doskonałej jakości do konkurencyjnej ceny na paliwo opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od doświadczonego i godnego zaufania producenta już teraz i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do wymagań własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żerków

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to świetny wybór dla wymagających klientów, którzy zamierzają podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę sporo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zapewnić optymalną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Istotną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Żerkowie jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to znany producent, oferujący wydajny opał najlepszej jakości - w naszej ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim wymaganiom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Żerkowie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny produkt w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Żerkowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Żerkowie jest gwarancją najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W naszym asortymencie dostępne są różne warianty tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki czemu każdy klient może wybrać idealny wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się również do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w opakowaniach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę wartościowego ekogroszku w Żerkowie i okolicach, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Żerków)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Żerkowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Żerków

Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Żerkowie i okolicach, to obowiązkowo zapoznaj się z ofertą składu opału SAM-BUD-ROL. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to doskonała metoda na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo jest niezwykle ekonomiczne i wydajne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Da Ci to gwarancję bardzo korzystnej ceny, a także tego, że zamówiony opał spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, że dostarczony Tobie opał będzie doskonale ogrzewał pomieszczenia o dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co korzystnie wpłynie na pracę pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Żerkowie jest świetnym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki niemu można zapewnić sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz wydalania do otoczenia toksycznych substancji. Wszystkie wymienione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to najlepszy opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie wyróżniało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Żerków - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek