Ekogroszek workowany Rydzyna

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek w Rydzynie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Od wielu lat cieszymy się wielkim zaufaniem wśród swoich aktualnych kontrahentów. Niewątpliwy wpływ ma na to fakt, iż prezentowanej ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek w bardzo korzystnej cenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór wielu rodzajów ekogroszku, a także worki o różnej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wybranie idealnego opału do swojego kotła. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zapewnić kontrahentom bardzo dobry stosunek doskonałej jakości do atrakcyjnej ceny na paliwo opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od godnego zaufania i doświadczonego producenta już dziś i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Rydzyna

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek to dobry wybór dla wymagających klientów, którzy chcą podejść do tematu ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę sporo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zapewnić właściwą temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Ogromnym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Rydzynie jest jego jakość. Jako sprawdzony producent prezentujemy wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który z pewnością spełni Twoje wymagania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Rydzynie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi obecni i potencjalni odbiorcy mogą zakupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Rydzynie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Rydzynie jest gwarancją najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W naszej ofercie dostępne są różne warianty tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki czemu każdy klient może kupić właściwy wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się także do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany oferujemy w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Rydzynie i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą idealnym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Rydzyna)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Rydzynie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Rydzyna

Jeżeli chciałbyś kupić ekogroszek w Rydzynie i okolicach, to obowiązkowo sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to idealna metoda na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo jest bardzo wydajne i ekonomiczne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od dobrego producenta. Da Ci to gwarancję niezwykle konkurencyjnej ceny, a także tego, iż wybrany produkt spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z obowiązującymi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz został obdarzony certyfikatami jakości. Dzięki temu zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę dobrze ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na obsługę kotła oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Rydzynie jest świetnym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej ekonomiczny. Dzięki temu można zagwarantować sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery szkodliwych substancji. Wszystkie wymienione właściwości oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie charakteryzowało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Rydzyna - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek