Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jutrosin

Ekogroszek w Jutrosinie możesz kupić w firmie SAM-BUD-ROL - mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem wśród swoich obecnych klientów. Kluczowy wpływ ma na to fakt, iż prezentowanej ofercie dostępny jest najwyższej klasy ekogroszek w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy szeroki wybór wielu gatunków ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej wielkości, co znacznie pomaga w wyborze najlepszego opału do swojego pieca. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zapewnić odbiorcom bardzo dobry stosunek znakomitej jakości do atrakcyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dopasowany do parametrów Twojego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jutrosin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to świetny wybór dla wymagających odbiorców, którzy chcą podejść do tematu ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że generuje naprawdę sporo ciepła w procesie spalania, to jest w stanie zapewnić właściwą temperaturę w ogrzewanym budynku. Kluczową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Jutrosinie jest jego jakość. Występując w roli doświadczonego producenta oferujemy wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który na pewno spełni Twoje wymagania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Jutrosinie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi potencjalni i obecni klienci mogą zamówić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Jutrosinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Jutrosinie to gwarancja najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych odmian tego niezwykle ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci znalezienie odpowiedniego typu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany oferujemy w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli szukasz naprawdę dobrego ekogroszku w Jutrosinie i okolicach, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jutrosin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jutrosinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jutrosin

Asortyment SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Jutrosinie i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego opału to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od renomowanego producenta. Da Ci to gwarancję niezwykle korzystnej ceny, a także tego, że wybrany produkt spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z obowiązującymi normami.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz został wyróżniony certyfikatami jakości. Sprawia to, że wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że wybierasz paliwo, które będzie naprawdę efektywnie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co dobrze wpłynie na obsługę pieca i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Jutrosinie to nie tylko metoda na ekonomiczne, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zapewnić sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery toksycznych związków. Te wszystkie cechy sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie cechować się wysoką wydajnością oraz konkurencyjną ceną.

Ekogroszek Jutrosin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek