Ekogroszek workowany Rogoźno

Ekogroszek w Rogoźnie możesz zamówić w firmie SAM-BUD-ROL - mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Od wielu lat cieszymy się wielkim zaufaniem wśród swoich obecnych odbiorców. Spory wpływ ma na to fakt, że w naszej ofercie dostępny jest wysokiej klasy ekogroszek w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla naszych odbiorców przygotowaliśmy szeroki wybór różnych gatunków ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej wielkości, co zdecydowanie pomaga w wybraniu najlepszego wariantu do swojego pieca. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować kontrahentom bardzo korzystny stosunek doskonałej jakości do atrakcyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od doświadczonego i godnego zaufania producenta już dziś i zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do wymagań własnego pieca.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Rogoźno

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym klientem i chcesz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób rozsądny, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę dużo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zapewnić pożądaną temperaturę w ogrzewanym budynku. Kluczową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Rogoźnie jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, oferujący wydajny opał najlepszej jakości - w naszej ofercie dostępny jest tylko węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Rogoźnie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi potencjalni i obecni odbiorcy mogą kupić bardzo wydajny opał w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Rogoźnie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Rogoźnie jest gwarancją najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W naszej ofercie dostępne są różne gatunki tego ekonomicznego i niezwykle wydajnego opału, dzięki temu każda osoba może znaleźć odpowiedni wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Rogoźnie i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż węgiel ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Rogoźnie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Rogoźno

Oferta SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Rogoźnie i okolicach. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian groszku ekologicznego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to najlepszy sposób na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Wybór tego paliwa to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto wybierać tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej klasy, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania użytkowników.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, iż zamówiony produkt będzie efektywnie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji dużej ilości popiołu i siarki, co korzystnie wpłynie na sposób działania pieca oraz pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Rogoźnie jest doskonałym wyborem nie tylko z punktu widzenia finansów, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej eko. Dzięki niemu można zapewnić sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery szkodliwych substancji. Wszystkie wymienione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to idealny opał do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie wyróżniało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

Murowana GoślinaSkokiCzerniejewoMosinaDąbie