Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gniezno

Szukasz opału, dzięki któremu ogrzejesz posiadany budynek w efektywny i ekonomiczny sposób? Jesteś pod właściwym adresem. W firmie SAM-BUD-ROL od 15 lat specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości paliwa na terenie całej Polski. Wśród dostępnych propozycji znajdziesz workowany ekogroszek w mieście Gniezno, który dostarczamy prosto pod wskazany adres. Odpowiednie parametry produktów, certyfikaty potwierdzające ich doskonałe właściwości i spełnienie rygorystycznych norm gwarantują, że zamówiony opał z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dlaczego warto wybrać nasz ekogroszek? Jako producent zapewniamy atrakcyjną cenę i profesjonalne doradztwo. Poznaj szczegóły oferty SAM-BUD-ROL.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gniezno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Oferta SAM-BUD-ROL obejmuje tani ekogroszek dedykowany klientom z Gniezna i okolic, którego jakość została potwierdzona certyfikatami. Doskonała klasa opału, którą otrzymujesz w konkurencyjnej cenie, to znakomity sposób na ogrzanie nie tylko domów, ale także biur czy obiektów usługowych, noclegowych i gastronomicznych. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić Ci wydajny, wolny od podziarna i odpowiednio suchy węgiel ekogroszek.

Spełniając oczekiwania naszych klientów, w SAM-BUD-ROL dostarczamy ekogroszek workowany nie tylko w Gnieźnie, ale także dziesiątkach innych miast na terenie całego kraju. Różnorodne rodzaje opału są przeznaczone do pieców ecodesign oraz kotłów 3., 4. i 5. klasy. Każdy z dostępnych produktów został także wzbogacony o etykietę, na której znajdziesz szczegółowe informacje na temat węgla.

Najlepszy ekogroszek w Gnieźnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Wybierając tani ekogroszek dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL, decydujesz się na zakup jednego z najlepszych rodzajów paliwa na rynku. Każdy z proponowanych opałów workowanych uzyskał odpowiedni certyfikat, który potwierdza jego wysoką jakość i odpowiednie parametry. Praca nad odpowiednim standardem produktu zaczyna się już w trakcie procesu produkcji, kiedy to sprawdzamy, czy węgiel jest wystarczająco suchy oraz upewniamy się, że ekogroszek nie uległ zanieczyszczeniu. Na tym jednak nie koniec – nieustannie kontrolujemy odpowiednią spiekalność paliwa oraz znajdujące się w nim ilości podziarna i miału. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że zamówiony produkt w 100% spełni Twoje oczekiwania i umożliwi ogrzanie budynku. Oferowany ekogroszek dostarczamy w Gnieźnie i okolicach oraz w dziesiątkach innych miast na terenie Polski.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gniezno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoka jakość – każdy węgiel typu ekogroszek został wzbogacony o szczegółowe dane producenta i parametry, które umieściliśmy na opakowaniu. Po jego otwarciu stwierdziłeś, że opis jest niezgodny z zawartością? Możesz zgłosić reklamację.

  • Gwarancja czystości składowania – dzięki zamknięciu opału w szczelnych i odpowiednio zabezpieczonych opakowaniach przechowywanie ekogroszku jest wolne od zanieczyszczeń.

  • Łatwość dozowania – tani ekogroszek jest dostępny w opakowaniach o ilości idealnie mieszczącej się w zbiornikach opału, które dodatkowo ułatwiają odmierzanie odpowiedniej porcji paliwa.

  • Gwarancja uziarnienia – kupując ekogroszek w SAM-BUD-ROL, otrzymujesz paliwo o właściwym poziomie granulacji oraz poddawane starannemu procesowi przesiewania, dzięki czemu gotowy produkt jest wolny od podziarna.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gnieźnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gniezno

W SAM-BUD-ROL znajdziesz ekogroszek w mieście Gniezno, który jest przeznaczony do stosowania w różnych rodzajach pieców. Aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego opału, przygotowaliśmy bogaty wybór typów paliw, wśród których nie zabrakło zarówno ekonomicznych oraz tanich produktów, jak i węgla do zadań specjalnych. Power Max, bo to o nim oczywiście mowa, to propozycja dla klientów, którzy szukają surowca wyróżniającego się doskonałymi parametrami. Jego jakość została potwierdzona Certyfikatem Bezpieczeństwa Ekologicznego, a tym samym masz pewność, że wybierasz ekogroszek nie tylko w atrakcyjnej cenie, ale także w 100% bezpieczny w stosowaniu. W dostępnej ofercie czeka także na Ciebie opał dedykowany nowoczesnym piecom ecodesign, który ulega spalaniu w kotłach niskoemisyjnych produkowanych zgodnie z Rozporządzeniem Komisji UE 2015/1189.

W SAM-BUD-ROL znajdziesz także ekomiał węglowy, retomiał, który z powodzeniem sprawdzi się w budynkach z systemem grzewczym z palnikiem retortowym i rynnowym oraz piecami miałowymi. Ekonomiczny ekogroszek prosto od producenta ma doskonałą wartość opałową, niską zawartość popiołu, siarki i wilgoci oraz podziarna i nadziarna. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również opał typu Classic, który można stosować w piecach klasy 3, 4 i 5. oraz jego odpowiednik Comfort, dzięki któremu ograniczysz konieczność obsługi urządzenia do minimum. Certyfikowany ekogroszek workowany dostępny w Gnieźnie i okolicach to doskonała propozycja dla klientów, którzy poszukują znakomitego stosunku jakości do ceny oraz wydajnego, nowoczesnego paliwa węglowego.

Zapraszamy do zakupu ekogroszku w Gnieźnie. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a zespół SAM-BUD-ROL dostarczy je prosto pod wskazany adres.

Ekogroszek Gniezno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek