Ekogroszek workowany Złotów

Ekogroszek w Złotowie możesz zamówić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Nasza marka od dawna cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich aktualnych kontrahentów. Jest tak, ponieważ mamy w ofercie tylko wysokiej klasy ekogroszek w przystępnej cenie. Dla naszych klientów stworzyliśmy szeroki wybór wielu rodzajów ekogroszku, a także worki o różnej pojemności, co w istotny sposób ułatwia wybór najlepszego opału do swojego kotła. Jako doświadczony producent ekogroszku możemy zagwarantować naszym klientom naprawdę atrakcyjną ofertę z świetnym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od producenta już dziś i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do wymagań własnego pieca.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Złotów

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek to dobry wybór dla wymagających klientów, którzy zamierzają podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek generuje dużą ilość ciepła, dzięki czemu może stworzyć odpowiednią temperaturę w całym budynku. Kluczową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Złotowie jest jego jakość. Jako sprawdzony producent prezentujemy tylko węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Złotowie lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zagwarantować naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Złotowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Złotowie jest gwarancją niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje tego ekonomicznego i wyjątkowo wydajnego opału, dzięki temu każdy klient może kupić właściwy wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się również do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę wartościowego ekogroszku w Złotowie i okolicach, to nasz asortyment z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy niezwykle precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z nowoczesnych;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Złotowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Złotów

Jeżeli chciałbyś kupić ekogroszek w Złotowie i okolicach, to obowiązkowo zapoznaj się z asortymentem składu opału SAM-BUD-ROL. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych odmian groszku ekologicznego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to najlepszy sposób na to, aby znacznie zaoszczędzić na opale. Wybór tego typu opału jest bardzo ekonomiczne i wydajne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od uznanego producenta. Da Ci to gwarancję bardzo korzystnej ceny, a także tego, iż zamówiony opał spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż dostarczony Tobie opał będzie skutecznie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej wielkości. W trakcie procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i siarki, co pozytywnie wpłynie na sposób funkcjonowania pieca oraz pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Złotowie to nie tylko metoda na ekonomiczne, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zapewnić sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia toksycznych związków. Wszystkie wyszczególnione parametry oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór do ogrzewania różnych budynków, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie charakteryzowało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

PniewyDąbieSierakówTurekKsiąż Wielkopolski