Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grodzisk Wielkopolski

Jeżeli zamierzasz kupić ekogroszek w Grodzisku Wielkopolskim, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Nasze przedsiębiorstwo od dawna cieszy się wielkim zaufaniem pośród swoich aktualnych odbiorców. Ogromny wpływ ma na to fakt, iż prezentowanej ofercie dostępny jest najwyższej klasy ekogroszek w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy bogaty asortyment wielu rodzajów ekogroszku, a także worki o zróżnicowanej pojemności, co zdecydowanie ułatwia wybranie najlepszego opału do swojego pieca. Dzięki temu, że jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować odbiorcom bardzo korzystny stosunek wysokiej jakości do konkurencyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta już teraz i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału dostosowany do wymagań własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grodzisk Wielkopolski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to dobry opał dla wymagających klientów, którzy chcą podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek generuje dużą ilość ciepła, dzięki czemu może zapewnić właściwą temperaturę w całym budynku. Najważniejszą zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Grodzisku Wielkopolskim jest jego jakość. Występując w roli doświadczonego producenta zapewniamy tylko węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który na pewno sprosta Twoim wymaganiom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Grodzisku Wielkopolskim lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom naprawdę dobry i wydajny produkt w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Grodzisku Wielkopolskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Grodzisku Wielkopolskim to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W ofercie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych wariantów tego bardzo ekonomicznego oraz wydajnego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci wybranie odpowiedniego typu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się także do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany oferujemy w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Grodzisku Wielkopolskim i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Grodzisk Wielkopolski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Grodzisku Wielkopolskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Grodzisk Wielkopolski

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Grodzisku Wielkopolskim i okolicach, to koniecznie sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to idealna metoda na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Wybór tego opału to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od uznanego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo korzystną cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania użytkowników.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że zamówiony produkt będzie efektywnie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na obsługę pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Grodzisku Wielkopolskim to nie tylko metoda na tańsze, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery toksycznych substancji. Wszystkie wyszczególnione właściwości oraz zalety sprawiają, że ekogroszek to najlepszy opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie charakteryzowało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Grodzisk Wielkopolski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek