Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krzyż Wielkopolski

Ekogroszek w Krzyżu Wielkopolskim możesz zamówić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - mamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem wśród swoich obecnych klientów. Wszystko dzięki temu, że sprzedajemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości ekogroszek w przystępnej cenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty wybór różnych rodzajów ekogroszku, a także opakowania o różnej pojemności, co w istotny sposób pomaga w wyborze najlepszego opału do swojego kotła. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zapewnić naszym odbiorcom bardzo dobry stosunek doskonałej jakości do konkurencyjnej ceny na proponowane paliwa opałowe. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału dostosowany do parametrów Twojego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krzyż Wielkopolski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeśli jesteś wymagającym odbiorcą i chcesz podejść do ogrzewania swojego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zaciekawi Cię nasz ekogroszek. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które doskonale sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę dużo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zagwarantować właściwą temperaturę w ogrzewanym budynku. Istotną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Krzyżu Wielkopolskim jest jego jakość. Marka SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, dzięki czemu w prezentowanej ofercie dostępny jest wyłącznie węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim oczekiwaniom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Krzyżu Wielkopolskim lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Dzięki temu nasi potencjalni i obecni klienci mogą kupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Krzyżu Wielkopolskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Krzyżu Wielkopolskim jest gwarancją wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych gatunków tego niezwykle ekonomicznego oraz wydajnego surowca opałowego, co znacznie ułatwi Ci znalezienie odpowiedniego wariantu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się także do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w opakowaniach o wadze 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę dobrego ekogroszku w Krzyżu Wielkopolskim i okolicach, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Krzyż Wielkopolski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy stwierdzisz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Krzyżu Wielkopolskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Krzyż Wielkopolski

Jeżeli chciałbyś kupić ekogroszek w Krzyżu Wielkopolskim i okolicach, to obowiązkowo sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to doskonały sposób na to, aby znacznie zredukować koszty ogrzewania. Zakup tego opału to bardzo ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, że zamówiony opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Sprawia to, że zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę efektywnie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co korzystnie wpłynie na pracę kotła oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Krzyżu Wielkopolskim to nie tylko metoda na ekonomiczne, ale także bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zagwarantować sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery toksycznych substancji. Te wszystkie właściwości sprawiają, że ekogroszek to najlepszy surowiec, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie cechować się atrakcyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Krzyż Wielkopolski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek