Ekogroszek workowany Zbąszyń

Ekogroszek w Zbąszyniu możesz zamówić dzięki firmie SAM-BUD-ROL - posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Od wielu lat cieszymy się dużym zaufaniem pośród swoich dotychczasowych kontrahentów. Niewątpliwy wpływ ma na to fakt, iż w naszej ofercie dostępny jest wysokiej klasy ekogroszek w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób stworzyliśmy szeroki asortyment wielu gatunków ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co zdecydowanie ułatwia wybranie najlepszego opału do swojego pieca. Jako renomowany producent ekogroszku możemy zapewnić naszym klientom naprawdę atrakcyjną ofertę z świetnym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku przystosowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Zbąszyń

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek to doskonały wybór dla wymagających odbiorców, którzy chcieliby podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę sporo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Kluczową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Zbąszyniu jest jego jakość. Jako rzetelny producent oferujemy tylko węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Zbąszyniu lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszt produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Zbąszyniu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Zbąszyniu jest gwarancją najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W naszym asortymencie dostępne są różne warianty tego ekonomicznego i wyjątkowo wydajnego paliwa, dzięki czemu każda osoba może kupić idealny wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Zbąszyniu i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą doskonałym wyborem. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Zbąszyń)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy bardzo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z nowoczesnych;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Zbąszyniu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Zbąszyń

Jeżeli chciałbyś kupić ekogroszek w Zbąszyniu i okolicach, to koniecznie sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to doskonała metoda na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od sprawdzonego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, że wybrany produkt spełni Twoje oczekiwania oraz będzie zgodny z wszelkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. W ten sposób zamawiając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, że wybierasz paliwo, które będzie naprawdę skutecznie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej wielkości. Podczas spalania nie będzie dochodziło do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co dobrze wpłynie na sposób działania kotła i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Zbąszyniu to nie tylko metoda na ekonomiczne, ale także nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zapewnić sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz emisji do atmosfery szkodliwych związków. Wymienione wyżej właściwości sprawiają, że ekogroszek to najlepszy surowiec, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie charakteryzować się atrakcyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Zbąszyń - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem