Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jarocin

Jeśli zamierzasz kupić ekogroszek w Jarocinie, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasza firma od dawna cieszy się sporym zaufaniem wśród swoich dotychczasowych klientów. Jest tak, ponieważ sprzedajemy tylko i wyłącznie wysokiej klasy ekogroszek w atrakcyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy szeroki asortyment różnych gatunków ekogroszku, a także opakowania o różnej pojemności, co w istotny sposób pomaga w wyborze idealnego opału do swojego pieca. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zapewnić naszym kontrahentom naprawdę korzystną ofertę z świetnym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału dopasowany do wymagań własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jarocin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to świetny wybór dla wymagających klientów, którzy zamierzają podejść do ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która dobrze sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę dużo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Ogromną zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Jarocinie jest jego jakość. Jako sprawdzony producent prezentujemy wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który na pewno sprosta Twoim wymaganiom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Jarocinie lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Jarocinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Jarocinie to gwarancja najwyższej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz szeroki wybór różnych odmian tego bardzo ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci dobranie właściwego typu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można nim również palić w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany występuje także w opakowaniach o wadze 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Jarocinie i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą doskonałym wyborem. Postaw na jakość w korzystnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jarocin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy bardzo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel ma właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jarocinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jarocin

Oferta SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Jarocinie i okolicach. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór różnych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością kotłów. Ekogroszek workowany to doskonała metoda na to, aby znacznie zaoszczędzić na opale. Kupowanie tego typu paliwa jest bardzo wydajne i ekonomiczne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od sprawdzonego producenta. Zagwarantuje Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej klasy, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania odbiorców.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Sprawia to, że wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że kupujesz paliwo, które będzie naprawdę dobrze ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości popiołu i pyłów, co dobrze wpłynie na obsługę kotła i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Jarocinie jest dobrym wyborem nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale także możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki niemu można zagwarantować sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery szkodliwych substancji. Te wszystkie atuty sprawiają, że ekogroszek to najlepszy surowiec, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie cechować się konkurencyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Jarocin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek