Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gołańcz

Jeśli planujesz kupić ekogroszek w Gołańczy, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży paliw opałowych. Nasza marka od wielu lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich obecnych odbiorców. Znaczący wpływ ma na to fakt, iż w przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest najwyższej jakości ekogroszek w bardzo korzystnej cenie. Dla naszych klientów stworzyliśmy szeroki wybór różnych gatunków ekogroszku, a także opakowania o zróżnicowanej pojemności, co zdecydowanie ułatwia wybór idealnego opału do swojego kotła. Ponieważ jesteśmy producentem ekogroszku, to możemy zagwarantować naszym odbiorcom bardzo dobry stosunek doskonałej jakości do konkurencyjnej ceny na paliwo opałowe. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do wymagań własnego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gołańcz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to doskonały opał dla wymagających klientów, którzy zamierzają podejść do ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to rodzaj paliwa opałowego, które znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że generuje naprawdę dużo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zapewnić właściwą temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Najważniejszą zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Gołańczy jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to sprawdzony producent, dzięki czemu w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko węgiel, który spełnia wszystkie normy i na pewno sprosta również Twoim oczekiwaniom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Gołańczy lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy równoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Gołańczy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Gołańczy to gwarancja niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W naszym asortymencie występują różne warianty tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego opału, dzięki czemu każda osoba może wybrać właściwy wariant dla siebie. Oferowany przez nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany dostępny jest w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę wartościowego ekogroszku w Gołańczy i okolicach, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gołańcz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są nadrukowane na worku. Gdy stwierdzisz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zanieczyszczeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gołańczy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gołańcz

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Gołańczy i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych odmian nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to doskonały sposób na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Tego typu paliwo niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej klasy, spełniający wszystkie obowiązujące normy i wymagania użytkowników.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to opał, który posiada gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż zakupiony produkt będzie efektywnie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej wielkości. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji dużej ilości pyłów i popiołu, co pozytywnie wpłynie na pracę kotła i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Gołańczy jest świetnym wyborem nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej eko. Dzięki temu można zagwarantować sobie odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania duszącego, gęstego dymu oraz wydalania do atmosfery szkodliwych związków. Wyszczególnione wyżej właściwości sprawiają, że ekogroszek to najlepszy surowiec, jeśli zależy Ci na naprawdę dobrej klasy paliwie opałowym, które będzie cechować się atrakcyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Gołańcz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek