Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opalenica

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek w Opalenicy, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat cieszy się dużym zaufaniem pośród swoich dotychczasowych kontrahentów. Ogromny wpływ ma na to fakt, że w przygotowanej przez nas ofercie dostępny jest najwyższej klasy ekogroszek w bardzo konkurencyjnej cenie. Dla naszych klientów stworzyliśmy szeroki asortyment różnych rodzajów ekogroszku, a także worki o różnej pojemności, co w istotny sposób pomaga w wyborze idealnego wariantu do swojego pieca. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zagwarantować naszym kontrahentom naprawdę atrakcyjną ofertę z świetnym stosunkiem niskiej ceny do bardzo wysokiej jakości. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek od producenta już dziś i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dostosowany do wymagań Twojego kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opalenica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to doskonały opał dla wymagających klientów, którzy chcą podejść do kwestii ogrzewania domu lub innego budynku w sposób jak najbardziej rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że produkuje naprawdę sporo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zapewnić pożądaną temperaturę w ogrzewanym budynku. Podstawową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Opalenicy jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to rzetelny producent, oferujący wydajny ekogroszek wysokiej jakości - w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno spełni również Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Opalenicy lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi potencjalni i obecni odbiorcy mogą zamówić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Opalenicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Opalenicy to gwarancja wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych wariantów tego bardzo ekonomicznego oraz wydajnego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci wybranie odpowiedniego wariantu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Doskonale nadaje się także do stosowania w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli szukasz naprawdę wydajnego ekogroszku w Opalenicy i okolicach, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Opalenica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy wyjątkowo dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, iż ekogroszek posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Opalenicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opalenica

Oferta SAM-BUD-ROL jest dla Ciebie najlepszym wyborem, jeśli interesuje Cię ekogroszek w Opalenicy i okolicach. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to doskonała metoda na to, aby znacznie zaoszczędzić na opale. Zakup tego paliwa to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od rzetelnego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania odbiorców.

Dostępny w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, iż zakupiony produkt będzie skutecznie ogrzewał budynek dowolnej wielkości. W trakcie procesu spalania nie dojdzie do produkcji dużej ilości popiołu i pyłów, co pozytywnie wpłynie na sposób funkcjonowania pieca i pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Opalenicy to nie tylko sposób na ekonomiczne, ale również nowoczesne ogrzewanie paliwem węglowym budynków w okresie jesienno-zimowym. Dzięki temu można zagwarantować sobie właściwą temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dusznego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia toksycznych substancji. Te wszystkie właściwości sprawiają, że ekogroszek to najlepszy wybór, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie odznaczać się korzystną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek Opalenica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek