Ekogroszek workowany Szamotuły

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek w Szamotułach, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Nasza firma od wielu lat cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich aktualnych kontrahentów. Wszystko dzięki temu, że oferujemy wyłącznie najwyższej klasy ekogroszek w korzystnej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy szeroki asortyment wielu gatunków ekogroszku, a także opakowania o różnej wielkości, co znacznie pomaga w wyborze idealnego wariantu do swojego kotła. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zagwarantować odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od doświadczonego i godnego zaufania producenta już dziś i złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do wymagań Twojego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Szamotuły

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek to dobry opał dla wymagających klientów, którzy chcieliby podejść do ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która świetnie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę sporo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zapewnić optymalną temperaturę w ogrzewanym budynku. Najważniejszym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Szamotułach jest jego jakość. Występując w roli doświadczonego producenta prezentujemy tylko i wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokim standardzie, który z pewnością sprosta Twoim wymaganiom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Szamotułach lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak redukować koszt produkcji przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to sprawia, że nasi obecni i potencjalni klienci mogą kupić bardzo wydajne paliwo opałowe w niezwykle dobrej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Szamotułach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Szamotułach jest gwarancją niewielkiej ilości popiołu oraz najwyższej wartości opałowej. W naszej ofercie występują różne rodzaje tego ekonomicznego i niezwykle wydajnego opału, dzięki temu każda osoba może znaleźć właściwy wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek współgra z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany oferujemy w workach o wadze 25 kg lub w big bagach, które zawierają aż 1 tonę paliwa opałowego. Produkt ten wyróżniają ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Szamotułach i okolicach, to oferowane przez nas produkty będą idealnym wyborem. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Szamotuły)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy niezwykle precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że ekogroszek ma odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z profesjonalnej linii technologicznej;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku są umieszczone na worku. Gdy zauważysz, że opis jest niezgodny z zawartością, masz prawo zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – szczelne opakowanie zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także umożliwia dozowanie właściwej ilości opału do dozownika.

Ekogroszek workowany w Szamotułach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Szamotuły

Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Szamotułach i okolicach, to obowiązkowo zapoznaj się z asortymentem składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych gatunków nowoczesnego paliwa węglowego, który jest kompatybilny z większością pieców. Ekogroszek workowany to idealny sposób na to, aby skutecznie zredukować koszty ogrzewania. Kupowanie tego typu opału niesie ze sobą wydajność oraz korzyści ekonomiczne. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto zamówić tani ekogroszek od renomowanego producenta. Zapewni Ci to nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie obowiązujące normy i oczekiwania użytkowników.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. W ten sposób wybierając ekogroszek SAM-BUD-ROL, możesz być pewnym, że wybierasz paliwo, które będzie naprawdę skutecznie ogrzewało wybrany budynek o dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie dojdzie do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co korzystnie wpłynie na obsługę pieca i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas w Szamotułach to nie tylko metoda na tańsze, ale również bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zagwarantować sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania gryzącego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia toksycznych substancji. Wszystkie wyszczególnione właściwości oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to doskonały opał do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które równocześnie będzie charakteryzowało się dobrą ceną i wysoką jakością.

Ekogroszek Szamotuły - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek