Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrów Wielkopolski

Jeżeli zamierzasz zamówić ekogroszek w Ostrowie Wielkopolskim, skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w branży opałowej. Nasza marka od dawna cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich aktualnych odbiorców. Wszystko dzięki temu, że mamy w ofercie tylko najwyższej jakości ekogroszek w atrakcyjnej cenie. Dla wszystkich zainteresowanych osób przygotowaliśmy bogaty asortyment wielu rodzajów ekogroszku, a także opakowania o różnej wielkości, co znacznie pomaga w wyborze najlepszego opału do swojego kotła. Jako rzetelny producent ekogroszku możemy zapewnić odbiorcom naprawdę korzystną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Poznaj naszą ofertę na ekogroszek bezpośrednio od godnego zaufania i doświadczonego producenta i już dziś zamów wybraną ilość oraz rodzaj ekogroszku dostosowany do parametrów własnego pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrów Wielkopolski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek to doskonały opał dla wymagających odbiorców, którzy chcieliby podejść do ogrzewania domu lub innego budynku w sposób bardzo rozsądny. Jest to odmiana paliwa opałowego, która znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę sporo ciepła w trakcie spalania, to jest w stanie zapewnić optymalną temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Istotnym atutem ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Ostrowie Wielkopolskim jest jego jakość. Firma SAM-BUD-ROL to znany producent, oferujący wydajny opał wysokiej jakości - w prezentowanej ofercie dostępny jest tylko węgiel, który jest zgodny z wszystkimi normami i na pewno sprosta również Twoim wymaganiom.

Jeśli interesuje Cię tani ekogroszek w Ostrowie Wielkopolskim lub w okolicy, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak obniżać koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokich norm jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym klientom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo korzystnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Ostrowie Wielkopolskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas ekogroszek workowany w Ostrowie Wielkopolskim jest gwarancją wysokiej wartości opałowej oraz niewielkiej ilości popiołu. W asortymencie SAM-BUD-ROL występują różne rodzaje tego niezwykle wydajnego i ekonomicznego paliwa, dzięki czemu każda osoba może kupić odpowiedni wariant dla siebie. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Świetnie nadaje się również do palenia w kotłach klasy 3, 4 i 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę materiału opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą bardzo dobrym wyborem. Postaw na jakość w konkurencyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ostrów Wielkopolski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do pomiaru wagi naszego ekogroszku używamy niezwykle dokładnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada odpowiednią granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na worku. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek zabezpiecza przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości opału do dozownika.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ostrowie Wielkopolskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrów Wielkopolski

Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach, to koniecznie sprawdź ofertę składu opału SAM-BUD-ROL. W opracowanej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów nowoczesnego paliwa węglowego, który pasuje do większości pieców. Ekogroszek workowany to idealne rozwiązanie na to, aby znacznie zaoszczędzić na opale. Tego typu paliwo jest niezwykle ekonomiczne i wydajne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od dobrego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo korzystnej ceny, a także tego, iż wybrany produkt spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z obowiązującymi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który ma gwarancję producenta oraz wyróżnia się wieloma certyfikatami jakości. W ten sposób decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, masz gwarancję, że dostarczony Tobie opał będzie skutecznie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej powierzchni. Podczas spalania nie będzie dochodziło do produkcji nadmiernej ilości pyłów i popiołu, co dobrze wpłynie na pracę pieca i pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany sprzedawany przez nas w Ostrowie Wielkopolskim jest świetnym wyborem nie tylko z punktu widzenia ekonomii, ale również możliwości ogrzewania domu w okresie jesień-zima w sposób bardziej przyjazny środowisku. Dzięki temu można zagwarantować sobie optymalną temperaturę w pomieszczeniach bez równoczesnego wytwarzania duszącego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych substancji. Wszystkie wyszczególnione parametry oraz cechy sprawiają, że ekogroszek to idealny wybór do ogrzewania różnych pomieszczeń, jeśli zależy Ci na paliwie, które jednocześnie będzie charakteryzowało się wysoką jakością i dobrą ceną.

Ekogroszek Ostrów Wielkopolski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek